HAKKIMIZDA...
Kuruluşundan bu yana, uluslararası nakliyatın gereklerine uygun olarak, duyulan ihtiyaçları anında karşılayabilmek için tamamı şirkete ait olan tır filosunu, bir bölümü Jumbo-Treyler ve Low-Bed tabir edilen ağır yük nakil araçları, bir bölümü standart treyler ve nihayet özel ve ağır konteyner taşıyıcıları il çeşitlendirerek, kıymetli müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek bir özel filoya sahiptir.

Işıklar Ağır Nakliyat;
Halen araç parkı açısından Türkiye'nin en geniş ekipmanına sahip olan şirketimiz, gerek tecrübeli personeli, bakımlı araçları ve önce kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman hizmetinizdedir ve olacaktır.

Işıklar Ağır Nakliyat ;
Lojistik sektörü, uluslararası ticaretin şüphesiz ki en önemli ve vazgeçilmez ayaklarından birini oluşturur. IŞIKLAR AĞIR NAKLİYAT bu sorumluluk bilinciyle, girişimci ve yenilikçi ruhuyla; kuruluşundan bugüne dek sektöründe, güvenilir ve talep edilir bir isim olma kararlığını göstermiş ve göstermektedir.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana, deneyimli personeli ve kendini yenileyen yapısı ile, kapı teslimi yüklemelerinizde, siz müşterilerimize ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı kendilerine ilke edinmiştir. Dünyanın önde gelen kuruluşları, yüklerini, güvenilir iş ortakları IŞIKLAR AĞIR NAKLİYAT ile taşıyor. Tüm müşterilerini iş ortağı olarak gören IŞIKLAR AĞIR NAKLİYAT, son model araç filosuyla yüklerinizin sevkiyatını, istenilen minimum sürede müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.